Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 502 060 852

O nas

Znajdujemy się w samym sercu Borów Tucholskich i od ponad 20 lat dostarczamy swoim klientom niezawodne kołki meblowe drewniane, które w branży stolarskiej wykorzystywane od niepamiętnych czasów. Poznaj firmę produkcyjno-handlową Tomasz Dmuchowski, która dba o wysoką jakość wyrobów i tym samym zadowolenie swoich klientów.

Dlaczego warto nam zaufać i wybrać kołki drewniane naszej produkcji?

  • Wykorzystujemy drewno najlepszego gatunku. Surowcem, na którym pracujemy jest drewno bukowe, co daje gwarancję trwałości ostatecznego wyrobu. Produkujemy tylko z drewna tartacznego.
  • Wyróżnia nas unikatowy sposób produkcji, który jest niezwykle dokładny. Stosujemy metodę obtaczarki, następnie kołki są sortowane i odpylone.

Kołki meblowe drewniane produkowane przez naszą firmę umożliwiają trwałe, szybkie i estetyczne połączenie drewnianych elementów. Dzięki nim meble i inne przedmioty codziennego użytku, takie jak zabawki czy drzwi, zyskają znakomitą trwałość. Specjalizujemy się w wytwarzaniu kołków o średnicach 8mm, 10mm, 12mm, które idealnie nadają się do maszyn automatycznych.